Projekt kanalizacyjny Jaworzna. Podpisano kolejną umowę

Projekt kanalizacyjny JaworznaRozstrzygnięto kolejny przetarg dla projektu unijnego. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji 18 kwietnia z firmą Tractebel Engineering S.A. podpisało umowę na prowadzenie asysty technicznej podczas realizacji Projektu: „Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna – faza I”.

W ramach umowy wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usług konsultacyjnych i szkoleniowych w kwestiach technicznych, finansowo – księgowych i organizacyjnych. Firma doradzać ma jednostce JRP oraz Pełnomocnikowi Projektu MAO w bieżącym zarządzaniu projektem oraz w kontaktach i wszelkich zobowiązaniach wobec interesariuszy projektu w tym w kontaktach z Unią Europejską, Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, Ministerstwem Środowiska, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ponadto firma wspierać ma rozwiązywanie trudnych zagadnień i sytuacji, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu.

Wartość umowy opiewa na kwotę 245 900 zł netto. Pierwszym elementem w ramach umowy będzie opracowanie przez Tractebel Engineering harmonogramu szkoleń pracowniczych. Umowa zawarta została na czas określony, do końca 2014 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.