Wizyta w Olsztynie.

W poniedziałek 6 lutego Krajowy Duszpasterz ks. Grzegorz Krząkała i Przewodniczący Krajowej Rady Duszpasterstwa Ryszard Wałach gościli w Olsztynie. Robocza wizyta w PWiK przyniosła miłe zaskoczenie. Przedstawiony przez Komitet Organizacyjny harmonogram przygotowań do czerwcowej konferencji i październikowej pielgrzymki naszego środowiska na Jasną Górę zrobił bardzo dobre wrażenie. Bez obaw możemy spoglądać na dalsze przygotowania, w które osobiście jest zaangażowany Prezes PWiK Wiesław Pancer.

Po naradzie w PWiK udaliśmy się do Metropolity Warmińskiego abpa Józefa Górzyńskiego z zaproszeniem do udziału w XXVII Ogólnopolskiej pielgrzymce naszego środowiska zawodowego do Jasnogórskiej Pani. Zaproszenie zostało przyjęte lecz udział arcybiskupa nie jest jeszcze pewny.

Serdeczna atmosfera,  miłe przyjęcie oraz ogromne zaangażowanie to niezapomniane wrażenia wywiezione z pobytu w stolicy Świętej Warmii.

Wizyta u arcybiskupa Józefa Górzyńskiego - Metropolity Warmińskieg.

Od lewej na zdjęciu: Przewodniczący Rady Duszpasterstwa Ryszard Wałach, Duszpasterz Środowiska Olsztyńskiego ks. prałat Jan Szymko, Prezes PWiK w Olsztynie Wiesław Pancer, Metropolita Warmiński abp Józef Górzyński, członek Rady Krajowej i Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Barbara Koziebrodzka, Krajowy Duszpasterz ks. Grzegorz Krząkała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.