„20 lat minęło jak jeden dzień”.

01 04.2017r. PWiK Żory sp. z o.o. ukończyło 20 lat samodzielnej działalności.

Z tej okazji 12.06.2017r. żorskie wodociągi obchodziły Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 15:15 Mszą Św. w kościele pod wezwaniem św. Apostołów Filipa i Jakuba w intencji Zarządu, Rady Nadzorczej i Pracowników i ich rodzin oraz z podziękowaniem za 20 lat działalności. Mszy św. Koncelebrowanej przewodniczył  Duszpasterz Krajowy ks. Grzegorz Krząkała wraz z Duszpasterzem żorskich wodociągowców Ks. Stanisławem Gańczorzem. W homilii  Ks. Grzegorz podkreślił, że mamy żyć według błogosławieństw i być ubodzy w duchu, smutni, cisi, łaknący sprawiedliwości, miłosierni, czystego serca, wprowadzający pokój, cierpiący prześladowanie a będzie nam to wynagrodzone.

Po Mszy św. obiad, część artystyczna i niespodzianki miały miejsce w Sali teatralnej MOK Żory. Część artystyczną umiliły zespoły: jazzowy „Są stąd” oraz grupy taneczne „Reaktywacja” i „Taniec towarzyski” wychowankowie MOK Żory. Niespodzianki to: prezentacja multimedialna podsumowująca 20 lat pracy przygotowana przez pracowników PWiK Żory, tort urodzinowy i wyróżnienie pracowników, którzy pracują od 20 lat (28 osób).

Prezydent Miasta Żory p. Waldemar Socha nie szczędził słów gratulacji i uznania dla załogi PWiK Żory i na ręce  prezesa p. Michała Pieczonka wręczył symboliczny bukiet kwiatów.

W miłej atmosferze i z apetytem na następne jubileusze  zakończyliśmy wspólne biesiadowanie.

Irena Kreis – Podruczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.