Majówka w Katowickich Wodociągach S.A.

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej wodociągowcy z Katowic świętowali 24 maja w Parku Linowym, znajdującym się na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury           i Wypoczynku. Miejsce to stało się już tradycyjnym miejscem integracji pracowników i ich rodzin z Katowickich Wodociągów. W zeszłym roku obchodzili tam 125-lecie istnienia firmy.

Pomimo braku grzejącego słońca atmosfera była gorąca. Zdobycie tydzień wcześniej II miejsca na 23 spartakiadzie firm wodociągowych w Mielnie zagrzewało do wykazania się swoimi sportowymi umiejętnościami.

Zawody w jakich można było zdobyć miejsce na podium to m.in. turniej żywych piłkarzy, znany ze spartakiady rzut piłką lekarską, narty wieloosobowe, rury do skakania, chodzenie po linach  zawieszonych na różnych wysokościach. Jak przystało na prawdziwe zawody, zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami wręczanymi przez Prezesa Katowickich Wodociągów S.A. Andrzeja Guta.

Tegoroczna integracja pracowników i ich rodzin zakończyła się późnym wieczorem, a uczestnicy niechętnie opuszczali Park Linowy, gdyż festyn tradycyjnie był wzorowo przygotowany i jak zawsze skończył się zbyt szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.