Dzień skupienia w Piekarach Śl.

W czwartek 17 marca animatorzy naszego duszpasterstwa zawodowego z rejonu Śląska zebrali się w Brzezinach Śląskich (dzielnicy Piekar Śl.) na Mszy św. w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawionej przez Duszpasterza Krajowego ks. Grzegorza Krząkałę w intencji  wszystkich pracowników MPWiK w Piekarach Śl. Po Mszy św. ks. Grzegorz poprowadził Drogę Krzyżową  a następnie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie przed wejściem do kościoła.

Na kolejny etap naszego spotkania przeszliśmy do siedziby MPWiK- u gdzie powitał nas Prezes Spółki Pan Janusz Dulik, który również złożył życzenia dla solenizanta jakim był nasz Krajowy Duszpasterz. Życzenia od członków spotkania przekazał Przewodniczący naszego duszpasterstwa zawodowego Ryszard Wałach, który podziękował również Zarządowi za zorganizowanie tego spotkania. Kolejną miłą niespodzianką były życzenia dla Pana Stefana Bijaka, który przeszedł z końcem 2015 roku na emeryturę.

Mieliśmy również okazję dowiedzieć się jak przebiegają przygotowania do czerwcowej konferencji i październikowej pielgrzymki, które przedstawiła nam Pani Irena Kreis –Podruczny z PWiK Żory. Powtórzone zostało również zaproszenie na naszą Ogólnopolską Pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia. Wystawiona była księga pamiątkowa PWiK w Piekarach Śl. , gdzie można było dokonać pamiątkowego wpisu.

To trzecie już spotkanie w Piekarach Śl. zakończyliśmy składając sobie serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.