Zamówienie na kalendarz

Proszę przyjąć z serca płynące wyrazy szacunku i poważania, także serdeczne słowa podziękowania za współpracę z Radą Krajową naszego duszpasterstwa zawodowego. Podobnie jak w latach poprzednich gorąco prosimy o pomoc finansową na rzecz dalszej działalności duszpasterstwa, zwłaszcza informacyjnej i wydawniczej.

W ramach udzielonej nam pomocy finansowej w formie darowizny, ofiary lub indywidualnej wpłaty, zapewniamy dostarczenie w 2012 roku naszego kalendarza na 2012 r.

Pomoc finansową na rzecz naszego duszpasterstwa można zrealizować wpłacając na konto: Parafia św. Jadwigi Śląskiej, Plac Powstańców 3,  40-377 Katowice – BZ WBK S.A. III o/Katowice nr 50-1090-2008-0000-0001-0492-4579 z dopiskiem Duszpasterstwo Zawodowe- kalendarz 2012

Koszt jednego kalendarza w formacie A-3  to  8 zł

Liczymy na życzliwe przyjęcie naszej prośby i zamówienie odpowiedniej ilości kalendarzy. Kalendarz można zamówić korzystając z załączonego wzoru zamówienia, odsyłając wypełnione zamówienie pocztą elektroniczną na adres: ryszard.walach@duszpasterstwo-wodkan-ochrsrod.pl lub pocztą na adres : Parafia św. Jadwigi Śląskiej, Plac Powstańców 3,  40-377 Katowice z dopiskiem Duszpasterstwo Zawodowe- kalendarz 2012  do 30 października 2011r.

Za życzliwość i spełnienie prośby już teraz składamy serdeczne

Bóg zapłać i Szczęść Boże

 

Za Prezydium Rady Krajowej Duszpasterstwa                               Duszpasterz Krajowy

 

                       Ryszard Wałach                                                       ks.  Grzegorz Krząkała


 

Zamówienie

W ramach udzielonej pomocy finansowej zamawiamy ……. Szt. Kalendarza na 2012 rok.

 

Podpis i pieczęć osoby upoważnionej

Pieczęć  zakładu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.