XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Pracowników Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska do MB Bolesnej Królowej Polski

Już po raz trzynasty pracownicy wodociągów, kanalizacji, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska w piątek, 13 maja pielgrzymowali do Matki Bożej Licheńskiej.
Uczestnicy rozpoczęli  swoją wizytę w Licheniu  od zwiedzania Sanktuarium z przewodnikiem. Następnie o godzinie 11.00 rozpoczęła się Godzina Różańcowa w kaplicy Trójcy Świętej licheńskiej bazyliki. O godzinie 12.00 wszyscy udali się na uroczystą  Mszę św. odprawioną w nawie głównej bazyliki. Uczestników powitał Ks. Wojciech Sokołowski MIC Przełożony Domu Zakonnego. Podczas Eucharystii homilię wygłosił ks. Grzegorz Krząkała – Duszpasterz Krajowy Pracowników Wodociągów , Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Na zakończenie ks. Grzegorz odczytał Akt Zawierzenia Maryi. Po Mszy św. uczestnicy zgromadzili się na schodach prowadzących do bazyliki, by uwiecznić swój pobyt w Licheniu na wspólnym, pamiątkowym zdjęciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.