Z wizytą w Przemyślu.

12 lutego Krajowy Duszpasterz ks. Grzegorz Krząkała i Przewodniczący Rady Krajowej Duszpasterstwa Pracowników Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Polsce Ryszard Wałach udali się do z wizytą do organizatora tegorocznej konferencji i pielgrzymki do Jasnogórskiej Pani.

Pierwsze kroki skierowaliśmy waz z Prezesem PWiK w Przemyślu Ryszardem Lewandowskim do siedziby Metropolity Przemyskiego arcybiskupa Adama Szala, z zaproszeniem na naszą pielgrzymkę i czerwcową konferencję. Zaproszenie zostało przyjęte z dużą życzliwością i zadowoleniem, a ekscelencja obiecał powitać przybyłych na konferencję udziałem we Mszy świętej.

Od lewej: Prezes PWiK Sp. z o.o. w Przemyślu Ryszard Lewandowski, Metropolita Przemyski Abp Adam Szal, Krajowy Duszpasterz ks. Grzegorz Krząkała

Następnie udaliśmy się do siedziby PWiK Sp. z o.o. w Przemyślu, by omówić najważniejsze sprawy związane ze zbliżającą się konferencją oraz przygotowania do pielgrzymki. Wodociągi przemyskie w tym roku obchodzą 100- lecie działalności, a Pielgrzymka do Częstochowy będzie zwieńczeniem tych obchodów.

Dworzec w Przemyślu po rewitalizacji

Przemyśl zaprasza i oczekuje gości z całej Polski. To piękne i gościnne miasto z wielowiekową tradycją stoi otworem dla gości oraz przemysłu. Posiada ogromny potencjał i możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.