Spotkanie opłatkowe w Tarnobrzeskich Wodociągach

27 stycznia 2012r. Duszpasterz Krajowy ks. Grzegorz Krząkała i Przewodniczący Rady Krajowej Duszpasterstwa Ryszard Wałach uczestniczyli w zorganizowanym po raz pierwszy spotkaniu opłatkowo – kolędowym pracowników Tarnobrzeskich Wodociągów.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18-tej uroczystą mszą świętą sprawowaną w intencji pracowników i ich rodzin oraz za zmarłą przed tygodniem Czesławę Sikoń. Mszę sprawował Duszpasterz Krajowy ks. Grzegorz Krząkała , Duszpasterz Środowiska Wodociągów Tarnobrzeskich ks. Adam Marek oraz wikariusze parafii pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu ks. Grzegorz Stadnik i ks. Marek Pereszlucha. Po mszy odbyło się spotkanie pracowników z Zarządem Wodociągów oraz Duszpasterzami w salce parafialnej,  gdzie śpiewając kolędy i łamiąc się opłatkiem wszyscy składali sobie życzenia. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

Spotkania opłatkowe w naszych firmach mają już długą tradycję. Integrują nasze załogi i powodują, że wypowiadane życzenia nabierają głębszego sensu. Atmosfera tych spotkań jest zawsze radosna i rodzinna, bo „wodociągowcy” to ludzie, którzy chętnie sobie pomagają i nigdy nie pozostawiają nikogo w potrzebie. Tak też jest w Tarnobrzegu. Wspólna modlitwa i z serca wypływające   życzenia   napełniają   nas radością i optymizmem na cały nowy rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.