Podkarpacka Nagroda Gospodarcza dla Tarnobrzeskich Wodociągów.

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż po raz kolejny nasza spółka została laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.

Laureatami tego szczególnego wyróżnienia zostają tylko przedsiębiorstwa najlepiej rozwijające się i reprezentujące najwyższy poziom w szerokim polu działania.

Analizy Laboratoryjne Wody wykonywane przez laboratorium naszej spółki posiadające certyfikat akredytacji PCA, zostały wyróżnione i uznane przez wysoką kapitułę konkursu za najlepszą usługę i otrzymały Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą. Otrzymane wyróżnienie świadczy o wysokim standardzie świadczonych usług i wielkim profesjonaliźmie działania. Przyznana nagroda jest świadectwem nie tylko pozytywnego wizerunku firmy, ale także daje obraz ugruntowanej pozycji na rynku.

Była to już czternasta edycja tego prestiżowego przedsięwzięcia, organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim
i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

 „Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm
na Podkarpaciu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia”.

 Otrzymane wyróżnienie to zasługa ciężkiej pracy Zarządu Spółki oraz jej pracowników. Ciągłe starania zmierzające do szeroko rozumianego rozwoju spółki, podnoszenia standardu świadczonych usług i podejmowania starań  w zakresie dalszej innowacyjności w prowadzonej działalności zostały docenione i nagrodzone.

Otrzymana nagroda to nie tylko uznanie dotychczasowych wysiłków i źródło satysfakcji, to także mobilizacja i zobowiązanie do dalszej ciężkiej pracy na rzecz rozwoju firmy, miasta i województwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.