Dzień skupienia w Chorzowie.

Jak co roku w okresie Wielkiego Postu członkowie Rady Krajowej z Rejonu Górnego Śląska oraz Małopolski spotykają się, by razem przeżywać czas przed Wielkanocą. W tym roku gościliśmy z wizytą w Chorzowie, dokąd zaprosiło nas Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Data 12 marca to dzień urodzin naszego Duszpasterza Krajowego Ks. Grzegorza Krząkały, który w tym roku świętował swój 55  jubileusz.

Po mszy świętej w kościele pw. Św. Floriana i uwiecznieniu tego faktu pamiątkowym zdjęciem na schodach sanktuarium, wszyscy spotkaliśmy się pobliskiej restauracji Casino, gdzie powitał nas Prezes Krzysztof Broż. Następnie w imieniu całej Rady życzenia dostojnemu jubilatowi złożył Przewodniczący R.K D.  Ryszard Wałach.

W  czasie spotkania omówione zostały tematy tegorocznych pielgrzymek naszego środowiska oraz sprawy bieżące. Na zakończenie życzenia na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przekazał wszystkim Ks. Grzegorz a Przewodniczący podziękował organizatorom za przyjęcie i organizację spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.