Spotkanie opłatkowo – kolędowe pracowników Tarnobrzeskich Wodociągów.

18 stycznia 2019 r. tradycyjnie już po raz kolejny odbyło się  spotkanie opłatkowo – kolędowe pracowników Tarnobrzeskich Wodociągów w Kościele  parafialnym p.w. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu  .
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18-tej uroczystą mszą świętą   sprawowaną w intencji pracowników , ich rodzin oraz za zmarłych  pracowników Tarnobrzeskich Wodociągów jak również za  zmarłych z rodzin pracowników. Mszę Św. sprawował Duszpasterz Środowiska Wodociągów Tarnobrzeskich ks. Dziekan  Adam Marek przy współudziale wikariusza tamtejszej parafii  ks. Grzegorza Staszczaka. 

Po mszy ks. Adam Marek zaprosił  członków Duszpasterstwa Zawodowego na  spotkanie  do  salki  parafialnej. Rozpoczynając spotkanie  Pan Prezes Antoni Sikoń  powitał zgromadzonych na spotkaniu  na czele z ks. Dziekanem Adamem Markiem długoletnim duszpasterzem naszego środowiska, zaproszonych emerytów ,  pracowników i członków rodzin. Dziękując księdzu dziekanowi za  opiekę nad zespołem wodociągowców  prosił o dalsze wsparcie i modlitwę .W imieniu swoim  i  Zarządu złożył wszystkim przybyłym najserdeczniejsze życzenia zdrowia , pomyślności  na polu zawodowym i w życiu osobistym. Prezes Zarządu przekazał też wszystkim zebranym najlepsze życzenia noworoczne od Duszpasterza Krajowego  ks. Grzegorza Krząkały i Przewodniczącego Rady Krajowej Duszpasterstwa  Pana Ryszarda Wałacha. Po krótkim powitaniu przez ks. Adama  wszyscy z radością  i serdecznością w sercu  dzielili  się opłatkiem i składali  sobie wzajemnie   życzenia  zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym , by ta służba przynosiła z każdym dniem tego nowego roku  jeszcze większe zadowolenie i  poczucie spełnienia . Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej  i radosnej   atmosferze,  a śpiewom kolęd i pastorałek nie było końca…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.