Tradycyjne spotkanie kolędowo – noworoczne 03.01.2013 r.

3 stycznia 2013 roku o godz. 10.00 w siedzibie PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie pracowników naszego zakładu z Zarządem Przedsiębiorstwa oraz zaproszonymi gośćmi tj. Krajowym Duszpasterzem Pracowników Wodociągów,  Kanalizacji,  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Ks. Grzegorzem Krząkałą oraz Przewodniczącym Krajowej Rady Ryszardem Wałachem. Spotkanie noworoczne rozpoczęto wspólną modlitwą oraz połamano się opłatkiem, złożono sobie życzenia noworoczne.

Ksiądz w paru słowach zwracając się do zebranych zwrócił szczególną uwagę, jak ważne są osoby które mamy obok siebie, na które zawsze można liczyć, za które należy dziękować Bogu, że postawił je na naszej drodze. Skierował również życzenia Noworoczne do całej załogi i naszych rodzin.

W dalszej części spotkania, spożywano przygotowany poczęstunek, a w tle towarzyszyły nam kolędy polskie.  Koleżanka Teresa uczestnikom spotkania rozdała różnego rodzaju instrumenty muzyczne, które wtórowały nam przy śpiewaniu kolęd.

Na zakończenie Duszpasterz przypomniał o tradycyjnych spotkaniach na pielgrzymkach tj. Kalisz-Licheń oraz Częstochowa i wyraził zadowolenie, że przebyło dużo młodych pracowników, a na zakończenie, udzielił nam Błogosławieństwa Bożego.

                                                                                         Ewa Marszałek i Teresa Kochanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.